Partnerzy:

Profess System ccRejsyChorwacja

Konkurs! Do wygrania bony do naszego sklepu w Jaworznie!

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, organizowanym wspólnie z Przystanek zdrowia i urody w Jaworznie. :-) Wygrywa aż 8 osób!
 
➤ NAGRODA GŁÓWNA: 7 - DNIOWA, INDYWIDUALNA DIETA, UŁOŻONA PRZEZ DIETETYKA!
 
Wystarczy, że:
- w komentarzu napiszesz jakie jest Twoje ulubione miejsce w Jaworznie, :-) 
- polubisz profil @Przystanek zdrowia i urody oraz Spotted Całe Jaworzno,
- polubisz zdjęcie konkursowe. 
 
Mile widziane zdjęcia i inne kreatywne formy odpowiedzi.
 
 
 NAGRODY
 
I MIEJSCE
 • konsultacja dietetyczna oraz indywidualna, 7- dniowa dieta, rozpisana przez dietetyka Przysanku zdrowia i urody,
 • bon do sklepu w wysokości 20 zł,
 • zniżka 20% na dowolnie wybraną usługę u dietetyka.
 
II MIEJSCE
 • konsultacja dietetyczna,
 • bon do sklepu w wysokości 20 zł,
 • zniżka 20% na dowolnie wybraną usługę u dietetyka.
III MIEJSCE
 • konsultacja dietetyczna,
 • bon do sklepu w wysokości 10 zł,
 • zniżka 20% na dowolnie wybraną usługę u dietetyka.

 

5 nagród pocieszenia - zaproszenie na konsultację dietetyczną, zniżka 20% na wybraną usługę u dietetyka.

 Konkurs trwa od 01.07.2016 do 11.07.2016, ogłoszenie wyników na Facebooku. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z jego regulaminem na stronie:

 

Skrócony regulamin konkursu:

1. Warunkiem udziału w konkursie jest:

a. odpowiedź na pytanie w komentarzu pod postem konkursowym: „Jakie jest Twoje ulubione miejsce w Jaworznie".

b. polubienie profilu sklepu Przystanek zdrowia i urody

2. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:

a. posiada pełną zdolność do czynności prawnych, osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego (uczestnik musi być pełnoletni)

b. nie jest pracownikiem Organizatorów konkursu lub ich najbliższą rodziną

 

Nagrody

1. Za przekazanie nagrody odpowiedzialni są pracownicy PHD Agnieszka Józkowicz w sklepie Przystanek zdrowia i urody w Jaworznie.

2. Nagrodami w konkursie są:

I MIEJSCE
 • konsultacja dietetyczna oraz indywidualna, 7- dniowa dieta, rozpisana przez dietetyka Przysanku zdrowia i urody,
 • bon do sklepu w wysokości 20 zł,
 • zniżka 20% na dowolnie wybraną usługę u dietetyka
II MIEJSCE
 • konsultacja dietetyczna,
 • bon do sklepu w wysokości 20 zł,
 • zniżka 20% na dowolnie wybraną usługę u dietetyka.
III MIEJSCE
 • konsultacja dietetyczna,
 • bon do sklepu w wysokości 10 zł,
 • zniżka 20% na dowolnie wybraną usługę u dietetyka.

3. Zdobywcą nagrody w Konkursie jest Uczestnik, który spełni wyżej wymienione warunki Konkursu i jego komentarz zostanie wybrany przez Organizatora jako jeden z najciekawszych. Każdy uczestnik może udzielić odpowiedzi tylko raz.

4. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

5. Osoby, które wygrały, zostaną powiadomione na fanpage Przystanku zdrowia i urody. Odbiór nagrody możliwy jest tylko osobiście w naszym sklepie stacjonarnym Przystanek zdrowia i urody.

 

Postanowienia ogólne:

1. Konkurs jest organizowany przez sklep Przystanek Zdrowia i Urody firmy Przedsiębiorstwo Handlu Detalicznego Agnieszka Józkowicz i jest zwany dalej: "Konkursem".

2. Organizatorem Konkursu jest Przedsiębiorstwo Handlu Detalicznego Agnieszka Józkowicz, ul. Powstańców 16, 43-100 Tychy. 3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie www.przystanekzdrowia.com.pl oraz na profilu Facebook-owym firmy PHD Agnieszka Józkowicz.

4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani powiązany z Facebook-iem.

5. Szczegółowe zasady obowiązujące w poszczególnych konkursach zamieszczone są na naszej stronie w zakładce promocje - konkursy.

 

Pełny regulamin konkursu:

Regulamin

 

 

 

 

 

Róż na policzkach = róż w sercu <3 No i oczywiście promiennie, zdrowo wyglądająca skóra :-) Róż musi być jednak świetnej jakości, aby skutecznie dbał o naszą skórę. Taką jakość daje PuroBio Polska 💃 :-) Przyjdź do sklepu Vita w Bielsku - Białej, a pomożemy dobrać odpowiedni odcień do Twojej karnacji. <3 Koniecznie zobacz piękny, świeży makijaż wykonany kosmetykami PuroBIO :-) ⬇⬇⬇ http://www.vital.net.pl/blog/77-nowosc-naturalne-kosmetyki-do-makijazu-purobio-cosmetics.html Naturalne kosmetyki do makijażu Puro BIO to włoskie produkty skomponowane Z CERTYFIKOWANYCH, ORGANICZNYCH SKŁADNIKÓW najwyższej jakości. 💅 💄 Dostępne wyłącznie w sklepie Vital - strefa zdrowego życia w Galerii Sfera w Bielsku - Białej. :-)
2017-08-18
Nie ma nic piękniejszego latem niż świeże, sezonowe warzywa 🍆🌽 🍠 🍅 okraszone najwyższej jakości przyprawami i ziołami :-) Starannie wyselekcjonowane, ekologiczne i bezglutenowe, dostępne w naszych sklepach 🍀 <3 Jeśli chcesz dowiedzieć się czy produkt, którego szukasz jest dostępny - napisz wiadomość prywatną na Facebooku <3 ⬇⬇⬇ Ekologiczne zioła i przyprawy mają bardziej intensywny kolor i jeszcze mocniejszy smak. Przekonaj się sam i odwiedzić jeden z naszych sklepów :-) ‼Najwyższa jakość gwarantowana ‼
2017-08-17
Intensywne orzeźwienie pod prysznicem czy aromatyczna kąpiel? :-) Nie ważne co wybierzesz, gwarantujemy, że spotkanie z żelami pod prysznic YOPE będzie wspaniałe :-) ⬇⬇⬇ Żele pod prysznic YOPE o wspaniałych, naturalnych zapachach i składach delikatnie i skutecznie oczyszczą Twoją skórę <3 🌼 🍀 w składzie ponad 90% składników naturalnych 🍀 bez silikonów, parabenów, SLS i SLES Szeroka gama produktów YOPE dostępna w naszych sklepach <3
2017-08-16
Piękny, naturalny makijaż wykonany za pomocą kosmetyków Purobio cosmetics :-) Dostępne wyłącznie w sklepie Vital - strefa zdrowego życia w Galeria Sfera Sfera http://www.vital.net.pl/blog/77-nowosc-naturalne-kosmetyki-do-makijazu-purobio-cosmetics.html
2017-08-11
Olej arganowy nazywany jest eliksirem młodości :-) Dlaczego? Ponieważ opóźnia procesy starzenia. 💋 Za dobroczynne właściwości oleju arganowego odpowiedzialna jest szczególnie witamina E. 🍀 idealny w pielęgnacji skóry dojrzałej 🍀 sprawdzi się u osób mających cerę suchą, skłonną do podrażnień 🍀 opóźnia proces powstawania zmarszczek 🍀 chroni przed intensywnym wiatrem, wysoką i niską temperaturą, słońcem 🍀 nawilża, ujędrnia, uelastycznia 🍀 wspomaga odbudowę płaszcza hydrolipidowego naskórka 🍀 idealny dla osób borykających się z łuszczycą i egzemą 🍀 wspomaga regenerację naskórka 🍀 łagodzi skórę po opalaniu Dostępny we wszystkich naszych sklepach <3 :-)
2017-08-10

 

 

 

.

Copyright © 2014 Przystanek Zdrowia i Urody - wszelkie prawa zastrzeżone