Partnerzy:

Profess System ccRejsyChorwacja

Termalna solanka jodowo-bromowa 1l

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena jednostkowa
Szczegóły produktu

Termalna Rabczańska Solanka Jodowo-Bromowa 1l
wydobywana z ujęcia leczniczego "RABKA" IG-2

Dzięki bogatemu i  niepowtarzalnemu składowi zwierającemu min. biopierwiastki i   mikroelementy   wykazuje działanie oczyszczające i przeciwzapalne. Działa wspomagająco przy przewlekłych i nawracających  nieżytach gardła. Składniki termalnej solanki posiadają działanie antybakteryjne. Polecany również po zabiegach stomatologicznych i protetycznych. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji skóry z problemami alergicznymi, trądzikiem, grzybicą. Naturalne składniki zawarte w preparacie przenikając przez skórę  działają wspomagająco w  nerwobólach i zmianach  zwyrodnieniowych stawów  o podłożu reumatoidalnym.   Doskonale się sprawdza w stanach pobudzenia nerwowego oraz zaburzeniach snu. Polecany jako preparat wspomagający  w okresach rekonwalescencji. Pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry, włosów i paznokci. Likwiduje nadwrażliwość zębów, zmniejsza objawy zapalenia dziąseł i usuwa ich podrażnienia.

Zastosowanie:

  • Płukanie gardła rozcieńczoną solanką w stosunku 1:1 z wodą przegotowaną kilka razy dziennie.
  • Nawilżenie śluzówki gardła za pomocą aplikatora kilka razy dziennie.
  • Inhalacje solankowe można wykonać przy pomocy nebulizatora lub dodając do solanki gorącą wodę w stosunku 1:1 i inhalować się przez ok. 10–15 minut .
  • Kąpiele solankowe zacząć od rozcieńczenia solanki z wodą - 1l solanki wystarczy na przygotowanie kilku kąpieli; czas trwania kąpieli: dorośli: 15–20 minut, dzieci: 5–10 minut.
  • Płukanie jamy ustnej rozcieńczoną solanką w stosunku 1:1 z wodą przegotowaną kilka razy dziennie.
  • Przemywanie skóry, włosów i paznokci po codziennej kąpieli.

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

.

Copyright © 2014 Przystanek Zdrowia i Urody - wszelkie prawa zastrzeżone