Partnerzy:

Profess System ccRejsyChorwacja

Odźywka kokosowa 300ml Banaban

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena jednostkowa
Szczegóły produktu

Przez wieki ludy Banaban używali czystego oleju kokosowego do utrzymania zdrowych i silnych włosów. Uprawiany i zbierany na Fidżi olej kokosowy z pierwszego tłoczenia jest promowany jako naturalny środek oparty na doświadczeniach tysięcy lat tradycji wysp Pacyfiku.

Odżywka kokosowa jest w 100% naturalna i zawiera aż 5% oleju kokosowego z pierwszego tłoczenia. Oprócz tego jest także bogata w olej jojoba oraz vitaminę B5.

Olej kokosowy ogranicza utratę białek zarówno włosów zniszczonych jak i zdrowych. Olej ten zawiera kwas laurynowy, który ma wysokie powinowactwo do białek włosów, a ze względu na swoją niską masę cząsteczkową i prosty liniowy łańcuch, jest w stanie przeniknąć głęboko wewnątrz struktury włosa.

Sposób użycia: po umyciu włosów szamponem nałożyć odżywkę i zostawić na włosach na około 1 minutę; następnie spłukać obficie w celu otrzymania cudownie odżywionych czystych włosów

Skład: Virgin coconut oil; Purified Water, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Jojoba Oil, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Hydrolysed Keratin, Panthenol (Vitamin B5), Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea (and) Iodopropynyl Butylcarbamate.

Data przydatności: 31/01/2017

Pojemność: 300ml

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

.

Copyright © 2014 Przystanek Zdrowia i Urody - wszelkie prawa zastrzeżone