Partnerzy:

Profess System ccRejsyChorwacja

Olej kokosowy 350ml nierafinowany Banaban

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena jednostkowa
Szczegóły produktu

Uprawiany i wytłaczany na Fidżi Olej kokosowy BANABAN ORGANIC Extra Virgin jest naturalnym źródłem pożywienia i tradycyjnym lekiem, który był używany od tysięcy lat, jako część tradycji wyspy Banaba.

Olej tłoczony na zimno jest wyciskany ze świeżego miąższu kokosa i nie jest pochodną kopry. Ostatnie badania potwierdziły tradycyjne wierzenia, że palma kokosowa jest „Drzewem życia”, oraz że tak jak każde inne czyste naturalne pożywienie, kokosy i olej kokosowy mają znaczącą rolę w dobrze zbalansowanej odżywczej diecie.

Porzucenie niezdrowego stylu życia i powrót do naturalnej żywności może pomóc odwrócić wiele chorób, które pojawiają się w naszym organizmie przez wysoko przetworzone diety naszego nowoczesnego społeczeństwa.

Olej kokosowy BANABAN ORGANIC Extra Virgin nie jest rafinowany, perfumowany ani wybielany. Ma swój bogaty naturalny kokosowy smak i aromat, który powstaje bez użycia pestycydów, GMO czy hexanu. Jest wolny od cholesterolu i posiada kwasy tłuszczowe o średnich łańcuchach, z których ok. 50% stanowo kwas layrunowy – zdrowa odżywka, która wspiera metabolizm.

Olej kokosowy BANABAN jest wolny od tłuszczów trans, cholesterolu, konserwantów i innych substancji chemicznych, w tym ropopochodnych takich jak heksan, ale jest bogaty w kwas laurynowy i inne wartościowe trójglicerydy (MCT).

Kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcuchów zawarte w Oleju Banaban przyspieszają metabolizm, pomagają spalić więcej kalorii i wspierają utratę wagi.

Pojemność: 350ml

Termin przydatności: Luty 2016

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

.

Copyright © 2014 Przystanek Zdrowia i Urody - wszelkie prawa zastrzeżone