Partnerzy:

Profess System ccRejsyChorwacja

Błonnik naturalny 150g MyVita

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena jednostkowa
Producent: MyVita
Szczegóły produktu

Błonnik to włókna roślinne nierozpuszczalne i nie trawione w przewodzie pokarmowym.
-babka płesznik to jednoroczna roślina zielna z rodziny babkowatych. Pochodzi z terenów śródziemnomorskich w Europie i jest również uprawiana w Polsce.
-nasiona babki płesznik zawierają specjalne substancje, które pęcznieją w jelitach.
-babka jajowata to rodzaj zioła którego nasiona zawierają bardzo dużo śluzu - ten pęcznieje w żołądku. Naturalnie występuje w Hiszpanii, na Wyspach Kanaryjskich i w południowo-zachodniej Azji. Uprawiana jest głównie w Indiach, USA i Brazylii.
-rozdrobnione nasiona i łupiny pęcznieją dopiero w jelitach.

Sposób przygotowania:
2 łyżeczki około 6g mieszanki zalać 250 ml przestudzonej przegotowanej wody, poczekać aż zacznie żelować, popić dodatkowo szklanka wody, 2-3 razy dziennie.

Przeciwskazania:
Stany skurczowe lub niedrożność jelit, bóle brzucha o nieznanej przyczynie, nudności, wymioty, krwawienia odbytu, choroby przełyku i wpustu żołądka, trudna do uregulowania cukrzyca, nadwrażliwość na nasiona babki płesznik.

Interakcje z lekami:
Stosowanie tego preparatu może obniżać wchłanianie innych leków, np. glikozydów nasercowych, pochodnych kumaryn, lub preparatów zawierających minerały lub witaminy. Jeśli taka sytuacja występuje, należy preparat stosować 0,5-1 godziny przed lub po zastosowaniu któregokolwiek z wyżej wymienionych leków. Konieczna może być redukcja dawki stosowanej insuliny.

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

.

Copyright © 2014 Przystanek Zdrowia i Urody - wszelkie prawa zastrzeżone