Partnerzy:

Profess System ccRejsyChorwacja

Sól magnezowa 250 g Red - OX

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena jednostkowa
Szczegóły produktu

Sól magnezowa 250 g Red - OX

Sól magnezowa to odparowywany z wody morskiej chlorek magnezu. Jest związkiemwspomagającym prawidłowe funkcjonowanie organizmu, w szczególności układ nerwowy i mięśnie. Magnez w postaci chlorku magnezu, wchłania się przez skórę nawet lepiej niż w postaci suplementacji doustnej. Organizm człowieka może uzupełniać niedobory magnezu przez skórę w czasie kąpieli.

 

Opakowanie: 250g chlorku magnezu

Skład: Magnesium choride.

Masa netto: 250g

 

Sposób użycia: do kąpieli stóp zawartość opakowania 250g rozpuścić w 2-3 litrach wody. Stopy moczyć raz dziennie przez 15 minut.

 

Ważne! Roztworu nie wylewać! W następnych dniach można go ponownie podgrzać i użyć.

Uwaga: przy kontakcie z podrażnioną skórą może powodować pieczenie.

 

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Produkt wysokohigroskopijny, zbrylenie nie wpływa na jakość.

Producent / Dystrybutor / Podmiot odpowiedzialny: MIM Centrum Usług Wrocław Zakład Kłodzko ul. K.Miarki 12

 

UWAGA!

  • Produkty przez nas polecane są produktami żywieniowymi i nie są przeznaczone do leczenia ani zapobiegania jakimkolwiek chorobom. 
  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. 
  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  
  • Zróżnicowana dieta, zdrowy tryb życia i zbilansowany sposób żywienia są istotne dla zachowania zdrowia, a pojedyncze produkty mają relatywne znaczenie w kontekście całego sposobu żywienia. 
  • Polecane przez nas metody oraz przypadki stosowania preparatów są metodami naturalnymi, jednak nie należy na tej podstawie mylnie wnioskować na temat intensywności ich działania.
  • Opisy produktów zostały zaczerpnięte z materiałów ogólnodostępnych. 
  • Zależnie od indywidualnej wrażliwości każda z metod może wywołać różne reakcje, które w przypadkach nieumiejętnego stosowania lub łączenia, mogą przynieść negatywne rezultaty. Proponujemy aby każdy z Państwa korzystał z opisywanych przez nas metod z rozwagą, ostrożnością oraz pod nadzorem lekarza medycyny alternatywnej.

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

.

Copyright © 2014 Przystanek Zdrowia i Urody - wszelkie prawa zastrzeżone